My na Facebooku ;)

środa, 12 sierpnia 2015

Samotność w Mamie.

Dobry wieczór :) Michaś śpi już od 20 a ja mam trochę czasu dla siebie. W końcu :) I tak sobie siedzę, piszę, jem ananasa i myślę.
Mam tak wiele, mam cudownego synka którego kocham ponad wszystko a jednak czuję się samotna.. Chciałabym mieć tą drugą osobę do której mogłabym się teraz przytulić, której mogłabym opowiedzieć jak mi minął dzień, co robił malutki. Zwierzyć się z tego co mnie boli a co cieszy.. Po prostu brakuje mi bliskości, Kurcze nawet seksu mi brakuje ! Pewnie nie tylko mi brakuje tej drugiej osoby. Myślę, że każda z nas za tym tęskni, tęskni za miłością..
Czasami tak siedzę i dumam, czy kiedyś los się odmieni? Czy poznam kogoś kto nas pokocha? Kto będzie chciał dzielić życie ze mną i Maleństwem? Modlę się o to codziennie,, Bo mocno wierzę w to, że ktoś tam na górze słucha moich próśb i tego co mam do powiedzenia. Uwielbiam nasze wieczorne rozmowy z Bogiem.
Rok temu o tej porze cieszyliśmy się z M, że już za kilka miesięcy przywitamy na świecie owoc naszej miłości.. Jakie to było kruche.
Dzisiaj Ciebie nie ma, jestem ja i nasz synek, nie Ty,, Ty wybrałeś inne życie.. Nawet nie masz pojęcią ile straciłeś, masz tak cudownego synka, dlaczego nie chcesz go poznać?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz