My na Facebooku ;)

wtorek, 27 października 2015

Moi Drodzy Czytelnicy-Dziękuję Wam!

  Kiedy zaczynałam pisać bloga robiłam to dla siebie. Coś w rodzaju pamiętnika. Wylewałam swoje myśli,zmartwienia. Opisywałam to co się wydarzyło,żeby za kilka lat móc przeczytać i powiedzieć 'Tyle się wydarzyło a poradziłam sobie. Jestem silną babką, że tak wszystko udało mi się poukładać'/ Za kilka lat przeczytam cały blog i będę się śmiać z tego, że tak bardzo tęskniłam za M, że tak wielkie miałam obawy i tak bardzo bałam się co będzie za jakiś czas. Powiem sobie, jak głupia byłam a jednocześnie jak mądra,że nie popełniłam kolejnego błędu.
  Miałam pisać go tylko dla siebie a jednak pojawiłyście się Wy. Pamiętam jak bardzo cieszyłam się, że 30 osób lubi mój fp. To dało mi kopa do działania, byłam w szoku,że ktoś chce mnie czytać. Ale skoro ktoś to czyta to znaczy,że nie jest tak źle, że może powinnam robić to dalej. Każdego dnia było Was coraz więcej. Dzisiaj jest już prawie 700 osób! W ciągu 3 miesięcy aż tyle osób polubiło mój fp. Przynajmniej 1/4 z Was czyta mojego bloga. Niesamowite uczucie!
  Dostaje mnóstwo wiadomości. Niektóre bardzo mnie wzruszają. Pamiętam jedną, która utkwiła mi w pamięci do dzisiaj. Jedna z czytelniczek dziękowała mi,że dzięki mnie odzyskała wiarę w siebie. Siedziałam i ryczałam, nie pomyślałabym, że mój blog może komuś pomóc. Dostaję od Was wiele wiadomości z podziękowaniem, wiem ,że utożsamiacie się z moją historią. Za każdym razem się wzruszam, to cudowne,że poprzez opisanie swojej historii czujecie się lepiej. Dla mnie to ogromna radość i mnóstwo satysfakcji.
  Dzięki mojemu fp dziewczyny stworzyły grupę na fb dla samotnych mam, gdzie dzielą się swoimi obawami, przeżyciami, szukają porady. Też tam należę i uważam, że to naprawdę super miejsce.
  Ostatnio dzięki mojemu fp, jeden Pan z ogromnym sercem znalazł rodzinę, której pomógł finansowo, zrobi dzieciaczkom paczki na święta, wysłał ciuszki. Czy to nie cudowne? 
Tyle wspaniałych ludzi poznałam od kiedy zaczęłam pisać bloga. Nie wiedziałam,że jest jeszcze tyle dobrych ludzi na świecie.
  Moi Kochani, dziękuję Wam za to,że jesteście i chcecie czytać mojego bloga. Dziękuję, za wszystkie wiadomości,które płyną prosto z serca. Dziękuję za to,że chcecie dzielić się ze mną swoją historią. Dziękuję za każdego 'kopa w dupę', za każde słowo pocieszenia. Jesteście ze mną w każdej ważnej dla mnie sytuacji. Wśród Was są osoby, dzięki którym pisanie sprawia mi jeszcze większą radość,Dzielę się z Wami obawami, smutkami, radościami. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa,że Was mam. Dzięki Wam niejednokrotnie odzyskałam wiarę w siebie i w to,że jeszcze będzie dobrze. Jeszcze raz dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz